لوگوموشن تیرچه پیش تنیده ایران

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 08:00 تا 17:00

پنجشنبه از ساعت 08:00 تا 12:00

تماس بگیرید : 02633265234

جدول قیمت محصولات تیرچه پیش تنیده ایران

# نام محصــــول قیمت محصـــول شماره تماس
1 تیرچه پیش تنیده برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید 02633265234
2 دال بتنی برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید 02633265234

اطلاع از قیمت تیرچه کرومیت قبل از انجام پروژه و تصمیم گیری در این مورد ضرورت دارد. در واقع زمان ساخت سازه باید به عوامل مختلف توجه داشته باشید و بهترین نوع سقف را با توجه به اسکلت ساختمان انتخاب کنید. استفاده از تیرچه کرومیت یکی از روش های اجرای سقف است که در ادامه با این روش و قیمت تیرچه کرومیت آشنا خواهید شد. لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

آشنایی با تیرچه کرومیت

تیرچه فلزی کرومیت دارای سه بخش فوقانی، میانی و تحتانی است. بخش فوقانی آن از نبشی تشکیل شده است که یک ورق نرم دارد، و بخش تحتانی آن از ورق فولادی ساخته شده است. در بخش میانی از یک میلگرد زیگزاگ استفاده شده است که بین قسمت تحتانی و فوقانی قرار می‌گیرد. در داخل کشور، به این تیرچه‌های با جان باز، تیرچه فلزی گفته می‌شود که در همه بخش‌های آن میلگرد و ورق قرار گرفته است.
لازم به ذکر است که قیمت تیرچه کرومیت بستگی به کیفیت ساخت، درصد مواد استفاده شده در آن، ابعاد و اندازه‌ها دارد و متغیر است. بنابراین، در هنگام تهیه و استفاده از این محصول پرکاربرد، به این موارد توجه ویژه داشته باشید و سپس اقدام به خرید کنید. تیم فنی و تیم فروش ما طول شبانه روز آماده پاسخگویی به سؤالات و نیازهای شما مصرف‌کنندگان عزیز هستند. آنها با بررسی دقیق درخواست‌ها، بهترین پاسخ و محصول را در اختیار شما قرار خواهند داد.


قیمت تیرچه کرومیت


این تیرچه ها نیاز به شمع‌بندی ندارند و این باعث شده تا فرایند اجرای کار سریع تر انجام شود و علاوه بر آن، این امکان وجود دارد که در یک مرحله چند سقف را بتن ریزی کرد. این تیرچه ها، تیرهایی هستند که ساختار کوچک داشته و با توجه به وزن، طول یا بار اندازه گیری می شوند.در واقع این ویژگی بارز سبب شده تا بسیاری از افراد از این محصول برای ساخت سازه هایشان استفاده کنند. به دلیل اینکه استفاده صحیح و اصولی از تیرچه کرومیت موجب صرفه جویی در هزینه ساخت انواع سازه و افزایش قابل توجه استحکام و مقاومت کششی و تنشی آن می گردد. افراد متخصص برای تعیین سایز تیرچه ها از جدول استفاده میکنند. در سازه های مدرن از این تخته ها در ابعاد 2 * 10 یا 2* 12 و در فاصله های 16 اینچ استفاده میشود.
در سازه های قدیمی تر از تخته های با ضخامت بالاتر یا باریک تر استفاده شده است و در برخی مواقع نیز فاصله تخته ها 24 اینچ میباشد. تیر سقفی معمولا دارای اندازه 2 * 6 هستند که میتواند به 2 * 4 یا 2 * 8 نیز تغییر کند. برای تحمل بارهای زنده و مرده ساختمان از تیرچه کرومیت و دیگر انواع تیرچه استفاده میشود.

برای استعلام قیمت تیرچه کرومیت میتوانید با ما تماس بگیرید: 02633265234

دلایل زیر باعث شده تا در سقف از تیرچه کرومیت استفاده شود:
 خرید تیرچه کرومیت

قیمت تیرچه کرومیت

به طور کلی، عوامل متعددی بر قیمت تیرچه کرومیت در سازه‌های گوناگون تأثیرگذار هستند. این محصول به لحاظ ویژگی‌های منحصر به فرد و کارایی مطلوب، جایگاه ویژه‌ای در صنعت ساختمان‌سازی و اجرای سقف انواع سازه دارد. اما برای مدیریت مالی و کاهش هزینه‌های ساخت سازه و اجرای سقف، آشنایی با عوامل مؤثر بر قیمت تیرچه کرومیت ضروری است. این باعث می‌شود تا با صرفه‌جویی در هزینه‌های ساخت سازه، شاهد افزایش استحکام، مقاومت و طول عمر آن باشیم. در این خصوص، برخی از مهمترین عوامل تأثیرگذار بر قیمت تیرچه کرومیت عبارتند از:


قیمت تیرچه کرومیت به اندازه تیرچه بستگی دارد و در بازار، براساس مترمربع تیرچه خریداری می‌شود. اما به دلیل امکان استفاده از فولاد غیراستاندارد مانند فولاد پرسی، پرتی و نرمال در این تیرچه‌ها برای افزایش وزن، تیرچه‌ها بر اساس وزن به فروش نمی‌رسند تا هرگونه سوءاستفاده را جلوگیری کند. این فولادهای بالا در بازار قیمت پایینی دارند، اما به دلیل وزن بالا، احتمال سودجویی و فریب خریداران وجود دارد که در بلندمدت آسیب‌های غیرقابل جبرانی را به همراه دارد. به همین دلیل، تیرچه‌های کرومیت براساس مترمربع به فروش می‌رسند. در مورد عوامل مهم در محاسبه هزینه نهایی این تیرچه‌ها، هزینه استاندارد‌سازی تیرچه و هزینه نیروی کار مدنظر قرار می‌گیرد. در واقع، بین 6% تا 10% از قیمت نهایی تیرچه کرومیت به هزینه نیروی کار اختصاص دارد. با این حال، به دلیل فعالیت غیرمجاز برخی واحدهای تولیدی تیرچه، وجود دارد که هزینه استاندارد‌سازی روی محصول اعمال نشود.

تیرچه کرومیت در تیرچه پیش تنیده ایران

یکی از دلایل اختلاف قیمت تیرچه در بازار نیز همین موضوع است که باعث عدم تعادل میشود و معمولا روی میزان فروش نیز اثرگذار است. وجود نوسان در بازار باعث شده تا این تیرچه ها با قیمت های گوناگون در طول زمان به فروش برسند.
در واقع قیمت این تیرها به آهن آلات، بتن، سیمان، انواع میلگرد ساده یا آجدار، دستمزد عوامل اجرای کار و سایر مصالحی که در تیرچه های کرومیت مورد استفاده قرار میگیرد، وابسته است. به همین خاطر برای کسب اطلاع از آخرین قیمت تیرچه کرومیت میتوانید با "شرکت تیرچه پیش تنیده ایران" تماس بگیرید.

جمع بندی


قبل از اینکه برای تهیه تیرچه اقدام کنید، لازم است پروژه را بررسی کنید و سپس با توجه به شرایط پروژه و قیمت تیرچه ، خرید را انجام دهید. یکی از مهمترین نکاتی که باید مورد توجه قرار دهید، خرید تیرچه کرومیت از یک شرکت با سابقه طولانی و با تجربه بالا است. به این ترتیب از تولید محصولات درجه یک اطمینان خواهید داشت.
شرکت تیرچه پیش تنیده ایران با برخورداری از آزمایشگاه های پیشرفته جهت اندازه گیری پارامترهای مختلف و تولید چندین میلیون متر دال پیش تنیده و تیرچه، موفق شده از انجمن علمی استاندارد تندیس تقدیر دریافت کند و علاوه بر ارسال محصول به سراسر کشور، بخشی از نیاز کشورهای اطراف را نیز پوشش دهد. به همین خاطر به تولید محصولات استاندارد و درجه که باعث شده بزرگترین تولیدی محصول در این زمینه باشیم، افتخار میکنیم. شرکت تیرچه پیش تنیده ایران برند قابل اعتماد و با سابقه در این زمینه بوده و با تولید طولانی مدت تیرچه و دال بتنی پیش تنیده و کسب تندیس از انجمن علمی استاندارد، موفق شده نیاز داخل کشور و بخشی از کشورهای همسایه را پوشش دهد. برای استعلام قیمت تیرچه کرومیت میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید: 02633265234

سوالات متداول