لوگوموشن تیرچه پیش تنیده ایران

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 08:00 تا 17:00

پنجشنبه از ساعت 08:00 تا 12:00

تماس بگیرید : 02632736740

  • مدیر

  • 12 آذر 1401
  • 18:48

یکی از مرسوم‌ ترین ساختمان‌های شهری، سازه های بتنی هستند. در کنار مزایای بسیاری که استفاده از ساختمان بتنی دارند استفاده از آن ها ممکن است دارای معایب یا اشکالاتی نیز باشد. با وجود متداول بودن سازه های اسکلت بتنی دلیلی بر عدم وجود اشکالات اجرایی در ساختمان بتن آرمه نیست. در این مقاله به بررسی انواع ایرادات رایج در ساختمان های بتنی می پردازیم.

بررسی جامع انواع اشکالات اجرایی در سازه های اسکلت بتنی

اشکالات اجرایی سازه بتنی 

یکی از مرسوم‌ ترین و متداول ترین ساختمان‌ های شهری در حال حاضر سازه‌های اسکلت بتنی هستند. موضوع متداول بودن این نوع از سازه های ساختمانی دلیلی بر عدم وجود اشکالات اجرایی در آن نیست. برخی اشکلات اجرایی اگر در ساختمان‌ سازی رعایت نشود، می‌تواند خسارات جبران‌ ناپذیری را به هنگام بهره برداری و یا در صورت رخداد زلزله و آتش‌سوزی به وجود آورد. برای جلوگیری از بروز اشکلات مربوط به بخش اجرای سازه، ما تصمیم گرفتیم که در این مقاله اطلاعات مفیدی را در زمینه شناخت این موارد به شما ارائه دهیم. 

آیا می‌توان از بروز اشکالات در حین اجرای پروژه جلوگیری کرد؟ آیا بهتر نیست مصالح دیگری را برای ساخت اسکلت ساختمان در نظر بگیریم؟ چگونه می‌توان سازه بتنی را بیشتر شناخت و به مشکلات احتمالی آن پی برد؟ پاسخ تمامی این پرسش‌ها به همراه اطلاعات دیگری در زمینه ساختمان‌های بتنی در این مقاله وجود دارد. پس پیشنهاد می‌کنیم که این مقاله از تیرچه پیش تنیده ایران از دست ندهید.